IKU – Instytut Kształcenia Ustawicznego

O Nas

IKU jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie pod numerem 2.32/00081/2016


 

Instytut Kształcenia Ustawicznego – świnoujska firma szkoleniowa działająca na terenie Pomorza Zachodniego. Świadczymy usługi szkoleniowe dla instytucji, klientów biznesowych i indywidualnych. Zajmujemy się organizacją szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również turystyki, finansów, księgowości, handlu i administracji. Prowadzimy kursy rozwijające umiejętności miękkie między innymi: zarządzanie czasem, savoir-vivre w biznesie.

Wyróżnia nas…

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy odpowiednie kompetencje i wiedzę stale poszerzaną na licznych szkoleniach i seminariach. Ciągłe zdobywanie wiedzy jest naszą pasją. A doświadczenie zawodowe czyni nas ekspertami w wybranych dziedzinach.

Wykwalifikowana kadra

Jesteśmy doświadczeni w pracy dla biznesu . Lubimy uczyć i wspierać innych w ich rozwoju zawodowym i osobistym. Poszerzamy wiedzę, uczymy nowych umiejętności, motywujemy do zmian. Edukacja jest naszą misją.

Rzetelność

W naszej pracy jesteśmy przede wszystkim solidni i wiarygodni. Podejmujemy się wyłącznie tych projektów, w których mamy możliwość zapewnienia naszym klientom najwyższych standardów pracy i najlepszych efektów szkoleniowych.

Innowacyjność

Jesteśmy zwolennikami wdrażania nowoczesnego podejścia do szkoleń, które są prowadzone w sposób kreatywny i interesujący. Łączymy różne metody pracy. Nasze projekty szkoleniowe są autorskie i dostosowane do potrzeb klienta. Zapewniamy darmowe e-konsultacje z trenerem, aż do 30 dni od spotkania.

Życzliwość

Istotna jest dla nas przyjazna i komfortowa atmosfera, sprzyjająca edukacji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Organizacja

Nasze szkolenia odbywają się w kameralnych grupach. Staramy się, aby spotkania rozwijały umiejętności praktyczne z udziałem wszystkich uczestników. Jesteśmy gotowi zorganizować szkolenie w bardzo nielicznych grupach, z zachowaniem zadeklarowanej ceny.